logo Makros BB

Profil spoločnosti

Spoločnosť makros s.r.o. je zameraná na poskytovanie širokej škály produktov, materiálov, tovarov a služieb v segmente nekovových technických materiálov, hadíc, tesniacich materiálov, tesniacich profilov, príslušenstva z technickej gumy a technických plastov.

Vďaka viac ako 25 ročnej praxi máme skúsenosti, ktoré nám umožňujú poskytovať vysokoodborné poradenstvo. Našim klientom tak ušteríme nemalé finančné prostriedky vďaka efektívnemu nákupu tovaru. Pripraviť polotovary doslova na mieru je pre nás samozrejmosťou, rovnako ako dovoz tovaru v rámci celého Slovenska za minimálne náklady. Radi sa pochválime prepracovaným certifikovaným procesom prípravy, kontroly a riadenia ISO 9001, aj preto od nás dostanete vždy tovar v najvyššej kvalite.

Naše produkty a služby sú materiály a polotovary na mieru, ako hadice, tesnenia, tesniace profily, gumové dosky - SBR, NBR, EPDM, NR, technické plasty - PA, PTFE, PP, PE, PVC, AKRYLON, polykarbonát, polyuretán, vrstvené izolanty - TEXTIT, SKLOTEXTIT, KARTIT, upchávkové šnúry a priemyselné textílie. Príslušenstvo k týmto materiálovým skupinám poskytujeme pre všetky skupiny klientov a spotrebiteľov:

  • priamo do výroby a údržby strojárskych, energetických, potravinárskych, mliekárenských, mäsospracujúcich, chemických, farmaceutických, drevárskych, papierenských, drevospracujúcich , zlievárenských závodov, do prevádzok ťažobného priemyslu , baní, lomov, vápeniek a cementární
  • pre obslužné firmy zabezpečujúce prevádzku železničnej dopravy, cestnej dopravy , stavebné firmy , servisné , montážne a obslužné pracoviská vo všetkých odvetviach priemyslu, služieb , zdravotníckych zariadení , stravovacích zariadení , pre stavebné firmy
  • pre špecializované veľkoobchody a maloobchody so železiarskym tovarom, hospodárske potreby, maloobchody - voda, kúrenie, plyn, polyfunkčné predajne, domáce potreby, záhradkárstva, hobby predajne
  • pre konečných užívateľov, domácnosti, domácich majstrov, hobby a pod.

 

banner nezáväzný dopyt

Akciové ponuky a veľkoobchodné cenníky

Prihláste sa na odber akciových ponúk a veľkoobchodných cenníkov. Prihlásiť sa môžu len výrobcovia a predajcovia, nie fyzické osoby.

Meno je povinný údaj.
Meno je povinný údaj. E-mailová adresa je povinný údaj. IČO je povinný údaj  

Produkty na mieruPonuka na mieru

vyrobíme podľa vašich požiadaviek

Disponujeme výrobnými kapacitami, ktoré nám umožňujú vyrobiť tesnenia a hadice na mieru. Radi Vám vypracujeme nezáväznú ponuku.

Zadajte nám dopyt

Pracujeme podľa ISO9001Certifikát ISO9001

vysoká kvalita je samozrejmosťou

Zaviedly sme štandardný systém riadenia kvality všetkých činností podľa medziná-rodnej normy ISO 9001. Kvalita našich produktov je vysokou pridanou hodnotou.

Kontaktykontakt

kontaktujte nás už dnes

makros s.r.o.
Zvolenská cesta 63/A
974 05 Banská Bystrica
Tel.: 048 415 12 10
E-mail: jozef@makrosbb.sk

© 2020 makros s.r.o. Všetky práva vyhradené